Centrum knihovnických a edičních služeb VŠPJ

Knihovna VŠPJ

Knihovna Vysoké školy polytechnické Jihlava je vysokoškolskou knihovnou se specializovaným fondem. Služby knihovny jsou přístupné zaměstnancům a studentům VŠPJ i veřejnosti. Svým uživatelům poskytuje výpůjční, referenční, reprografické, rešeršní a další služby.

V prostoru knihovny jsou k dispozici místa ke studiu a je možné zde využít počítače s připojením k Internetu. Knihovna disponuje dvěma prostory s volným výběrem. Část volně přístupného fondu je uložena v Knihovně cizojazyčné literatury, část se nachází v prostoru Ústřední knihovny, který je spojen se studovnou.

Knihovna cizojazyčné literatury

Knihovna cizojazyčné literatury byla otevřena v roce 2004 jako společný projekt Vysoké školy polytechnické Jihlava a jihlavského občanského sdružení Iglauer Regionalkulturverband. Vznik knihovny finančně podpořil i Česko-německý fond budoucnosti. V Knihovně cizojazyčné literatury jsou uloženy převážně cizojazyčné monografie, učebnice, slovníky a další materiály spojené s výukou cizích jazyků.

Nové služby

Tip na nákup knihy

Chybí Vám v knihovně VŠPJ nějaká kniha, kterou potřebujete ke studiu? Můžete využít formulář k odeslání požadavku na doplnění knihovního fondu ZDE

Zapůjčení nabíječky mobilního telefonu

Registrovaní uživatelé knihovny VŠPJ si mohou u referenčního pultu v Ústřední knihovně v přízemí (číslo dveří 1N073) zapůjčit nabíječku mobilního telefonu oproti vratné záloze 100 Kč. Zapůjčení je možné v prezenčním režimu tj. v prostoru knihovny a studovny.

Příprava výpůjčky na objednávku

Služba přípravy knih na objednávku je poskytována zdarma všem uživatelům knihovny.

Dětský koutek

V Ústřední knihovně VŠPJ (číslo dveří 1N073) mohou uživatelé se svými dětmi využít dětský koutek.

Zvýhodněný roční registrační poplatek pro absolventy VŠPJ

Pro absolventy VŠPJ je zaveden zvýhodněný roční registrační poplatek ve výši 100 Kč.


Dětský koutek
Náhled fotografie

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401