Centrum knihovnických a edičních služeb VŠPJ

Uzavření knihovny pro veřejnost

Knihovna VŠPJ je do odvolání uzavřena pro uživatele z řad veřejnosti. Vstup je povolen pouze uživatelům se zaměstnaneckou nebo studijní vazbou k VŠPJ. Vypůjčené svazky je možné zanechat na vrátnici VŠPJ. O vrácení výpůjček zpět do knihovny bude uživatel informován e-mailem. V provozní době knihovny je rovněz možné zavolat na číslo 567 141 147 a vyčkat za turniketem u vchodu do budovy na zaměstnance knihovny, který vypůjčené svazky převezme.

Omezení kapacity studovny

Kapacita studovny v knihovně VŠPJ je aktuálně omezena na 15 míst. Kapacita odpovídá počtu židlí dostupných ve studovně. U vstupu do studovny jsou připraveny regulační kuličky. Při příchodu si vezměte regulační kuličku a při odchodu ji vraťte. Bez regulační kuličky, prosíme, nevstupujte. Povolená kapacita studovny je vyčerpána. Děkujeme za dodržování doporučených rozestupů a desinfekci rukou před vstupem do knihovny.

Nové služby

Tip na nákup knihy

Chybí Vám v knihovně VŠPJ nějaká kniha, kterou potřebujete ke studiu? Můžete využít formulář k odeslání požadavku na doplnění knihovního fondu: https://knihovna.vspj.cz/tip-na-nakup-knih

Zapůjčení nabíječky mobilního telefonu

Registrovaní uživatelé knihovny VŠPJ si mohou u referenčního pultu v Ústřední knihovně v přízemí (číslo dveří 1N073) zapůjčit nabíječku mobilního telefonu oproti vratné záloze 100 Kč. Zapůjčení je možné v prezenčním režimu tj. v prostoru knihovny a studovny.

Příprava výpůjčky na objednávku

Služba přípravy knih na objednávku je poskytována zdarma všem uživatelům knihovny.

Zvýhodněný roční registrační poplatek pro absolventy VŠPJ

Pro absolventy VŠPJ je zaveden zvýhodněný roční registrační poplatek ve výši 100 Kč.


Dětský koutek
Náhled fotografie

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz