Cesta: VŠPJ / Knihovna / Úvodní stránka / O knihovně / Aktuality

Soutěž o lístky na fotbalové utkání FC Vysočina Jihlava

Knihovna VŠPJ vyhlašuje soutěž o lístky na fotbalové utkání FC Vysočina. Stačí, když správně vyplníte soutěžní dotazník, a zašlete nám ho na email knihovna@vspj.cz. Soutěž potrvá do 31.10.2017. Ze správně odpověděných soutěžních dotazníků, budeme losovat výherce. Vylosované výherce zveřejníme na stránkách knihovny.

12. 10. 2017

Rešeršní služby pozastaveny

Z důvodu velkého množství zadaných rešerší je tato služba prozatímně pozastavena. Další rešerše budeme přijímat až od poloviny listopadu 2017. Děkujeme za pochopení!

06. 09. 2017

Výstava Sascha Dreier: Hugo Meisl a "Papírák"

Zveme Vás na výstavu Sascha Dreier: Hugo Meisl a "Papírák", která se uskuteční ve spolupráci s Rakouským kulturním forem v Praze v prostorách před aulou od 10.10.2017 do 31.12.2017. Výstavu můžete navštívit od pondělí do soboty od 6:00h do 19:00 h. Tato akce je určena nejen pro akademiky a studenty ale i pro širokou veřejnost. Vstup je volný.